Stairsel

Bike-1

Bike VacuTherm

Diyet

Vaguselmagic

Rollers

Power Plate

Fitselslim

Zumsel

Heykeltras

Cryo LIPOLIZ

G5

Magicqavpro

Lenf Drenaj

Elektro Spor

Sıkça sorulan Sorular

Zayıflama Tedavi Hizmetleri

Evet her bireyin günlük 2-2,5 litre kadar su tüketmesi gerekir. Bu miktar yaz aylarında 3 litreye kadar çıkabilir. Gün içerisinde içilen diğer sıvılar (çay kahve gazlı içecekler )su yerine geçmez. İçilen su az ise idrar rengi koyu yeterli ise idrar rengi açık olur.

 

İstenen hedef kiloya ulaştıktan sonra tekrar eski beslenme alışkanlıklarına dönmemek gerekir. Kilo verme süresi aynı zamanda’ beslenme davranışı değişikliğidir. Kilo koruma programı ile bu süre en az 6 ay ortalama 2 yıl olmalıdır. Bu vücudun yeni kiloya adapte olma sürecidir.

Bölgesel zayıflama yöntemleri, depo edilmiş yağ hücrelerinin hücre yapısını çeşitli teknolojiler ile bozulmaya uğratır. Bu bozulma neticesinde vücut bu yağ hücrelerini ileride kullanamayacağı için lenf ve kan dolaşımı marifeti ile vücuttan atar. Bozulmuş bir yemeği daha fazla buz dolabında tutmayıp çöpe atmanız gibidir

Her cihazın kullandığı teknoloji, etkisi ve iyi olduğu durumlar farklıdır. Bir çok cihaz birbirini tamamlayacak şekilde kombine edilerek çalışılır ve bu sayede daha başarılı ve hızlı sonuçlar alınır.

Zayıflama konusunda hiçbir eğitimi , bilgisi olmayan kişilerce uygulanan , bir diyetisyen tarafından kontrol edilmeyen merkezlerde hiç bir testten geçmemiş ve başarısı kanıtlanmamış doğru kalibrasyona sahip olmayan sağlığımız açısından tehlike oluşturan ucuz maliyetli uzak doğu cihazları ile çalışıldığında sarf maliyeti olmadığından bu şekilde düşük rakamlar görebilirsiniz ancak bu cihazlar sağlığınız açısından tehlike yaratır veya hiç bir sonuç alamaz hem paranızdan hem de zamanınızdan olursunuz.