Aletli spor odamızın öncüsü olan bir sistemdir yoğun basınç ve ısı altında yoğun kalori yakımı hızlı ve sağlıklı kilo kaybı sağlar . Özellikle gövde ve basen üzerinde inceltici şekillendirici etkisi çok yüksek olan bir sistemdir.
vaguselmagic fiziksel egzersiz, IR ışını , vakum , kızılötesi ışık , radyo ısı , aromaterapi, renk terapisi, iyonizasyon ve kollajen tedavisini birarada sunuyor. Tüm bu faktörler, normal bir spor programının 3 katı kalori yakıyor. Kızılötesi ışık, vücut ısısını ve terlemeyi arttırarak metabolizmanızı hızlandırır. Önce özel bir giysi ile bel altı bölgesi vakum ile düşük atmosferik basınca tabi tutulurken kabin içindeki kızılötesi ışınım, fiziksel aktiviteyi arttırır. Vakum basıncı ile birlikte egzersizler, kısa sürede hedeflenen yağ kaybını sağlar. Bu benzersiz kombinasyon, selüliti azaltmak, kilo vermek ve vucut görünümü iyileştirmede birebirdir. Vakum etkisi, vucut bölgelerinde yağ asidi salınımını hızlandıracak şekilde yağ dokusuna sağlanan kan akışını arttırır. 30 dakikada 2500 kalori yakımı sağlar.

NEDEN VAKUM TEKNOLOJİSİ?

Vakum, yağ dokusunun toplandığı yerlerde oksijen ve metabolizmanın daha hızlı taşınmasıyla sonuçlanan subkutan dokularda daha iyi kanına akışına neden olur. Kullanılan vakum gücü doğal ve olumsuz yan etkilerden uzaktır. Vakumun ek bir avantajı, fiziksel çabanın çoğalmasıdır. Bu da istenilen sonuçları daha kısa sürede elde etmenizi sağlar.

ETKİLERİ

NEDEN KIZILÖTESİ TEKNOLOJİSİ?

Cihazlarımızda kullanılan infrared sistemi, patentli kızılötesi IR-A standartlarında daha büyük alanı etkileyen Philips Infrared Lambalardır. Kızılötesi infrared kan dolaşımını iyileştirir, bu nedenle en küçük kılcal damarlarına bile besinler sağlanır, cilt onarım işlemlerini aktive etmek için gereklidir. Kızılötesi etki nedeniyle artan vücut ısısı daha hızlı ve daha etkili yağ yakımına neden olur. Kızılötesi ısı özellikleri de ağrı ve gevşetici etkileri vardır, gerginliği mükemmel bir şekilde rahatlatır ve kas ağrısını giderir.

ETKİLERİ