Türkiyede sadece bizde olan sistemimizle tanışmaya hazır mısınız ? Merdiven tırmanmak hiç bu kadar heyecan verici olmamıştı. 
Climb Infrared “Infrared” teknolojisi ile desteklenen bir merdiven çıkma cihazıdır. Bu kombinasyon geleneksel aerobik antrenmanına kıyasla, selülitlerin giderilmesine ve yağ dokusunun daha hızlı azalmasına yardımcı olur. 
Kızılötesi teknolojisi sayesinde vücudun detoksifikasyonuna yardımcı olan 35-40 santigrat derecede doğal olarak oluşan terlemeyi sağlar. 
Climb Infrared hem spora yeni başlayanlar hem de fit olanlar için dakikadaki merdiven çıkış adedi ayarlanabilir bir kardiyo aletidir. Vücudumuzdaki büyük kas gruplarından olan bacak kaslarınızı aktif olarak kullandırması sebebiyle yağ yakımınızı ve metabolizmanızı hızlandırır. Selülitlerinizin giderilmesine, daha sağlıklı ve fit bir görüntü elde etmenize yardımcı olur. Egzersiz süresince sarfedilen efor sayesinde kardiyo seviyenizi arttırır ve akciğer kapasitenizin gelişmesine destek sağlar.

NEDEN KIZILÖTESİ TEKNOLOJİSİ?

Kızılötesi ışın yıllardır plastik cerrahi, fizyoterapi ve rehabilitasyonda başarıyla kullanılmaktadır. Vacu Therm cihazlarında, esas olarak IR-A aralığında, deri altı doku ve yağ dokusunda 4 ila 5 mm arasında çalışan özel lambalar kullanılmıştır.
Kızılötesi ışınlar vücudun sadece su atmasına değil, aynı zamanda yağ, kolesterol, ağır metaller, asitler ve toksinlerin de arındırılmasına yardımcı olurken, bağışıklık sistemimizi uyarır ve harekete geçirir. Deri altı yağ dokusunu gidermek ve selüliti azaltmak için vücudu etkili bir şekilde temizleyen serbest radikalleri bağlamaya yardımcı olur; sonuç olarak, cilt sıkı hale gelir.
Dahası, InfraRed obezite ile savaşmak için kullanılmıştır, çünkü dokuları ve kasları anında ısıtır, aynı anda kan akışı ve metabolizma hızını arttırır. Isı altında, kan akışı cildi iyileştirir ve ölü hücreleri atar, böylece cilt daha sağlam ve pürüzsüz hale gelir. Daha yüksek kan akışı nedeniyle hücreler ve dokular daha iyi oksijenlenir. Bu, rahatlamaya neden olur, kas ağrısını azaltır ve iyileşme sürecini hızlandırır. Ayrıca, vücudun detoksifikasyonunu hızlandıran, 35-45 santigrat derecede doğal olarak oluşan terlemeyi sağlar.

Kızılötesinin Faydaları