Fitselslim kaslarınızı 20.000 kereden fazla çalıştırarak yoğun bir egzersiz yapmanızı sağlar , buna inaktif egzersiz denir. Bu egzersiz kas gelişimi sağlayarak yağ yakımını hızlandırır. Estetik tıp alanındaki son teknoloji vücut şekillendirme ve kaslandırma cihazıdır. Seans süresi 30 dakikadır.

Zayıflama
Sıkılaştırma
Popo kaldırma
Selülit tedavisi
Popo küçülme ve şekillendirme
Kas yapımında kullanılmaktadır

Zayıflama için gerçekleştirilen cerrahi işlem, farklı cihaz uygulamaları gibi yöntemler sıkılaştırma ve yağ azaltmaya yöneliktir. Ancak kas oluşumunu desteklemez. Bu da sonraki dönemlerde yağlanma probleminin tekrarlanmasına sebep olur. FİTSELSLİM ise kas yaparken aynı zamanda yağ yakar. Diğer önemli farkı ise etkisinin uzun süre devam etmesidir. Uygulama sonrası kas oranınız arttığından etkisinin uzun süre kalıcı olması ile doğrudan bağlantılıdır. Vücutta kas oranı arttıkça enerji ihtiyacı doğar ve buna bağlı olarak kalori yakımı da artar. Bu şekilde yağlanma önlenir. Kısacası düz karın kasları, kalkık bir popo, sıkı kol ve bacaklara kolaylıkla ve kısa süre içerisinde sahip olmanızı sağlayan devrim niteliğinde bir uygulamadır.

Teknolojisi

Dünya genelinde uygulanan ve oldukça tercih edilen FİTSELSLİM ; 300.000 kişi üzerinde denenmiş ve %95 gibi yüksek oranda memnuniyet elde edilmiştir. Bu uygulamada işlem yapılan bölgedeki kasların yoğun çalışması sağlanır. Uygulama bölgesel incelme ve bölgesel zayıflama sağlar. Uygulamayla yağ yakımı gerçekleştirilip şekilli, sıkı ve daha fit bir görünüme kavuşulur.